• Ana Sayfa
  • /
  • Ürünler
  • /
  • Termostat
  • /
  • Kt 170 Kablosuz Oda Termostatı

KT 170 KABLOSUZ ODA TERMOSTATI

ÜRÜN HAKKINDA
SİRİUS KT-170 Kablosuz Oda Termostatı, piyasada bulunan bütün kombilerde daha sonradan bağlanabilir dijital programlı bir akıllı oda termostatıdır.
Bulunduğunuz ortam sıcaklığını 0.1 derece hassasiyete kadar (0 ile 25.5 derece arasında) kontrol etmenize, bu sayede gereksiz enerji tüketimini engelleyerek konforlu ısınmanın yanı sıra %30’a varan enerji tasarrufu yapmamanıza yardımcı olur.
Dijital programlama ile günlük-haftalık ve saatlik ısı ayar programları yapabilir, kombinizin ne zaman hangi sıcaklıkta çalışacağına önceden siz karar verebilirsiniz.
KT-170 2 veya 3 oda duvarı mesafeden (toplam mesafe 75-100mt. İle sınırlıdır) balkon veya uzak noktadaki kombinize rahatlıkla kablosuz olarak kumanda eder.
Yüksek kapasiteli pili sayesinde tek şarj ile 20-30 gün kullanım sağlar.
Tatil modu seçeneği ile çıktığınız yolculuğun geri dönüşünde evinizi önceden otomatik olarak ısıtabilirsiniz..

SİRİUS KT-170 GENEL BAKIŞ

Piyasada bulunan bütün kombilerde daha sonradan bağlanacak bir oda termostatı için aşağıdaki örnek bağlantıda görüldüğü gibi bulunan bir oda termostatı girişi mevcuttur. Bu termostat girişinin bazılarında aşağıda ki resimde görüldüğü gibi termostat girişi kısa devre edilmiş bazılarında ise açık devre bırakılmıştır. Kısa devre edilmiş olan kablonun iki ucu sökülerek, oda termostatı alıcı bağlantısından gelen kablo uçları bağlanır. 220V yazan klemense de kombinizin yanında bulunan 6Alik sigortadan besleme voltajı bağlanır. Bağlantılar tamamlandıktan sonra kombiniz kış konumuna alınır ve petek sıcaklık ayarı e (EKO) moduna eğer e modu yoksa 60-65 dereceye ayarlanır. Bu şekilde oda termostatı alıcı tarafının montajı tamamlanır ve artık oda termostatı kullanıma hazır durumdadır. Verici taraftan gelen aç kapa komutlarıyla; Alıcı devre kombinizi çalıştırır veya durdurur.

Not : Elektrik tesisatı konusunda uzman değilseniz lütfen bir kombi servisinden veya elektrikçiden destek alırız.

Demirdöküm Atron, Nepto ve Neva modelleriyle, Protherm’in Lynx modeli kombilerinde kombi üzerindeki oda termostatı bağlantısını aktive etmek için bir parametre ayarı girilmesi gerekmektedir. “Parametre ayarı” bir başka deyişle, Oda Termostatını Kombiye tanıtma işlemi olarak ta adlandırılabilir.

Kombi Parametre AyarlarıDemirdokum Atron Kombi Parametre Ayarı:

Demirdokum Nepto Kombi Parametre Ayarı:

Demirdokum Neva Parametre Ayarları:

Demirdokum Nitron Plus Parametre Ayarları:

Protherm Lynx 24 Parametre Ayarları:

Garanti Belgesi ve Kullanma KılavuzuGaranti Belgesi:

Kullanma Kılavuzu: